Life lovers… czyli Zachwyt życiem…

Życie uczy nas pokory… Wikipedia za pokorę uznaje ” cnotę moralną, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, nie wywyższaniu się przed innych i unikaniu chwalenia się swoimi dokonaniami”. Pokorę można rozumieć oczywiście na wiele sposobów. Kiedy filozof, etyk i duchowny siądą razem do stołu, pokora nabiera zapewne nowych walorów..

Ciągle patrzę na zdjęcia pięknych, dojrzałych kobiet i zastanawiam się czym tak naprawdę jest ta pokora. Czy to zwyczajnie akceptacja siebie, zmian w nas zachodzących, życia z jego wszelkimi aspektami? Zastanawiam się dlaczego uważam je za piękne? Podziwiam w nich naturalność i swobodę fryzur, pewien nieokreślony spokój, nawet jeśli towarzyszy radości. ONE JUŻ WIEDZĄ…ROZUMIEJĄ TO CO JEST W NICH I POKAZUJĄ TO ŚWIATU BEZ ZBĘDNYCH RETUSZY. SĄ SOBĄ! Wiedzą, że najważniejsza jest radość. Reszta to tylko jej konsekwencja. Przy tym wszystkim sądzę, że nadal kochają życie i … siebie. Nie rezygnują z kreowania własnego wizerunku, bawią się formą i barwą. Tak, dziś o tych pięknych, zadbanych, czasem minimalistycznych, a czasem wprost przeciwnie, cudownie ustylizowanych kobietach. Zdumiewa mnie troska o detale… fantazja i nieustanne staranie się, żeby nie zgodzić się na bylejakość, bo przecież już nigdy nie będziemy wyglądać jak 20 latki. To prawda, ale czy jest odkryciem fakt, że dojrzała twarz często bywa ciekawsza,  nabiera nowych wymiarów bo wzbogaciła się o emocje, które dzień po dniu zostawiły niezatarte ślady?Może w naszym dbaniu o piękno ciała zadbajmy również o nasze emocje, bo to właśnie one zostaną z nami na zawsze w postaci grymasów, linii..Pokochajmy je, bo to przecież nasze życie.:)

Zapraszam do obejrzenia zaproponowanej przeze mnie strony i życzę cudownej zabawy.  Ja nieustannie się zachwycam !!!!

Znalezione obrazy dla zapytania advanced style older and wiser Stylowe zawsze

Life teaches us how to grow humble. Wikipedia gives a definition of humblessness. According to it, “it is moral virtue, which generally means  that we accept our own limits, we do not look down on other people and rather not boast about our achievements” Of course, we can understand humblessness in many ways. When a philosopher, ethicist and priest sit together at the table the meaning of humblessness will probably develop…

I often look at beautiful, mature women and consider, what in fact humblessness stands for. Is it just simple acceptance of ourselves, the changes, life with all its aspects? I wonder why  I like them so much? I admire their simplicity, uneffectedness in haircuts, sort of peace of mind, even if accompanied by joy. THEY SIMPLY KNOW… THEY UNDERSTAND WHAT  INSIDE THEM IS AND THEY SHOW IT TO THE WORLD WITHOUT USELESS CORRECTIONS. THEY ARE WHO THEY ARE. They know that joy is the most important thing. The rest is just a result. Besides, I think they still love life and themselves…They do not give up creation of themselves, they play with forms and colours. Yes, today about those beautiful, well-groomed, sometimes minimalistic, sometimes not or even on the contrary,  absolutely amazing in their creativity. I am really astonished how they take care about the details,  abot their huge fantasy and permanent effort just not to let be anybody… The truth is, we will never be 20 again:) It seems so obvious, what is more, do not you think that a mature face is even more interesting than a young one? It starts to be different as it is more individual thanks to our emotions. So , maybe it is a good idea to take care about our emotions, as they will stay with us for ever in a shape of  wrinkles and lines…Let us love them. It is our life:))

Now I am inviting you to look at the webpage I would like to show you … and have fun. I have. Any time  I look at it!

 

 

 

Facebook Comments

Share this article

Ja… Od zawsze rozdarta między sztuką a lingwistyką całe życia biegam od jednego do drugiego. Szkolenie w amerykańskiej firmie „Beaty for all seasons”, dało mi podstawy wizażu, ale wydaje mi się, ze miałam go w sobie już wcześniej. Ja z tym rosłam… Siedmioletnia współpraca ze Szkołą Sekretarek, współpraca z firmami ubezpieczeniowymi, osobami prywatnymi czy z firmami szkoleniowymi pozwoliła mi udoskonalić swój warsztat i dojść do nieco zaskakującego wniosku : MOŻNA POZNAWAĆ RÓŻNE REGUŁY , ALE POTEM NALEŻY O NICH ZAPOMNIEĆ. Mogą się one sączyć w naszym spojrzeniu na ludzką fantazję, ale w zasadzie wszystko jest dozwolone…

Facebook Comments

Website Comments

 1. cheap nba live coins
  Reply

  I blog frequently and I really appreciate your content.
  The article has really peaked my interest. I am going to book mark your site and
  keep checking for new details about once per week. I opted in for your RSS feed too.

 2. Remona
  Reply

  My programmer is trying to persuade me to move to .net from PHP.
  I have always disliked the idea because of the costs.

  But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on several websites for about a
  year and am worried about switching to another platform.
  I have heard excellent things about blogengine.net.
  Is there a way I can import all my wordpress posts into it?
  Any kind of help would be greatly appreciated!

Post a comment